قیمت و خرید کاشی آشپزخانه

قیمت و خرید کاشی آشپزخانه

پوشش اصلی آشپزخانه کاشی است، کاشی های زیبا انتخاب کنیم

کاشی_آشپزخانه

بهتر است قبل از قیمت و خرید کاشی آشپزخانه بدانید

خرید کاشی آشپزخانه ساده است اگر به این موضوع توجه داشته باشید که آشپزخانه جزء فضای عمومی منزل محسوب می شود و از آنجاییکه تمام افراد خانواده از آن استفاده می کنند باید با سلیقه همه همخوانی داشته باشد. آشپزخانه دست کمی از نشیمن ندارد و زمان زیادی را در آن می گذرانیم.

در طراحی های گذشته آشپزخانه فضایی کاملا مستقل بوده است. از سایر قسمت های ساختمان جدا و معمولا بسته. از همین جهت دید افراد و خصوصا مهمان به آن محدود بوده و دکوراسیون و شکل و مسئله قیمت و خرید کاشی آشپزخانه خیلی مهم نبوده است. اما در طرح های امروزی که آشپزخانه یک محیط نیمه باز است و دید کامل از خارج را دارد زیبایی آن بسیار مهم است.

در حال حاضر آشپزخانه می تواند پاشنه آشیل یک منزل در طراحی و زیبایی باشد. وقتی خانمها می خواهند منزلی را برای سکونت انتخاب کنند بدون فوت وقت به سراغ آشپزخانه می روند اگر به لحاظ زیبایی حرفی برای گفتن نداشته باشد دیدن قسمت های دیگر منزل از نظرشان ضرورتی ندارد!

حال آنکه از لحاظ بهداشتی بهترین متریال برای پوشش سطوح آشپزخانه کاشی است. سرامیک و کاشی سنتی کسل کننده و یکنواخت نیست که اگر اینگونه بود کل فضا یکنواخت می شود و بلعکس اگر زیبا و متنوع باشد کل آشپزخانه را زیبا می کند.

کاشی آشپزخانه بهتر است یا سرامیک؟

با توجه به رفت و آمد، فشار بار، ضربه، سایش و … در کف، نیاز به متریال مستحکمی است. سرامیک بخاطر بدنه مقاوم گزینه مناسبی برای کف آشپزخانه است. کف در معرض آب ریزی و شستشو است و سرامیک که جذب آب بسیار پایینی دارد مناسب این قسمت است.

حال آنکه دردیوارها و بین کابینتی ها، مقاومت در برابر ترافیک را نمی خواهیم بلکه مقاومت در برابر چربی ها و رطوبت کافی است و مهم تر از آن زیبایی اهمیت بیشتری دارد از کاشی آشپزخانه استفاده می کنیم.

انتخاب رنگ کاشی آشپزخانه

با یک بررسی ساده و طرح سوال می توانیم به رنگ مناسب برای خرید کاشی آشپزخانه مان برسیم. اما ساده ترین راه تماس با مشاوران ما و یا ارسال تصویر از فضای مورد نظرتان است تا از خدمات رایگان مشتریانمان استفاده کنید.

اما چه سوالهایی در انتخاب رنگ  و قیمت کاشی آشپزخانه به ما کمک می کند؟

_ طرح کلی شما چه سبکی دارد؟ سنتی ایرانی، کلاسیک، مدرن، مینیمال و …

_ کابینت و مبلمان چه تم رنگی دارند؟

_ ابعاد آشپزخانه چقدر است؟

_ آشپزخانه نور طبیعی کمی دارد یا زیاد؟

در آشپزخانه های کوچک انتخاب کاشی کف زوشن باعث می شود فضا بزرگ تر و دل باز تر به نظر برسد. اما به علت رفت و آمد زیاد و تهیه و صرف غذا در این مکان، کاشی کف در تماس دائمی با آلودگی است. اگر سفید باشد کاملا لکه ها و رد پا را نشان می دهد، می توانیم از رنگ های کرم و طوسی استفاده کنیم.

در آشپزخانه های بزرگ خصوصا اگر نور زیادی داشته باشد می توانیم از رنگ های تیره استفاده کنیم که همواره جذاب و شیک هستند

رنگ قهوه ای

امروزه تلاش بر این است که از مواد غذایی ارگانیک استفاده کنیم رنگ قهوه‌ای رنگ خاک است و به لحاظ روانی این حس را به مخاطب می دهد که غذای سرو شده در این مکان از مواد اولیه طبیعی تهیه شده است.

همچنین قهوه ای به علت خنثی بودن با همه مدل دکوراسیون هم خوانی دارد و اشتها را هم تا حدودی کم می کند و از پرخوری کاذب جلوگیری می کند.

رنگ سبز

سبز که خود نماد طبیعت است، طیف های گسترده ای دارد که می توانید با قهوه ای ست کنید در بدنه ها و یا بین کابینتی استفاده کنید. یکی از تولیدات پر فروش ما سبز کله غازی است.

زرد پرتقالی

این رنگ انعکاس نور فوق العاده ای دارد. رنگ زرد مناسب کاشی آشپزخانه های بزرگ و کوچک است. اگر فضای وسیعی داشته باشید با احساس صمیمیت و گرمی که ایجاد می کند فضا خواستنی تر می شود و افراد احساس دور بودن از هم را ندارند و اگر آشپزخانه کوچک و نور کمی داشته باشد با انعکاس بالا و باز بودن رنگ فضا را بزرگ تر نشان می دهد.

با رنگ های تیره هم خوانی خوبی دارد.

خرید و قیمت کاشی آشپزخانه

انتخاب کاشی با مناسب ترین قیمت کاشی آشپزخانه این روزها بسیار اهمیت دارد. انتخاب و طراحی کاشی های باعث زیبایی هرچه بیشتر آشپزخانه می شود و با تنوع در طرح و رنگ خانه و آشپزخانه شما را زیبا تر

می کند. قیمت کاشی آشپزخانه مانند دیگر کاشی ها بستگی به طرح و رنگ و مهمتر از همه ابعاد کاشی دارد.

طرح های متنوع کاشی که برای آشپزخانه به کار گرفته می شود می تواند به صورت ظریف، گلدار، رنگی و یا حتی طرح های شلوغ و تو در تو باشند.

انتخاب طرح کاشی به سبک زندگی و سلیقه شما بستگی دارد. همچنین میزان بودجه شما نیز تاثیر بسزایی در این امر خواهد داشت.

برای انتخاب کاشی آشپزخانه می بایست علاوه بر اینکه به قیمت کاشی توجه می کنید می بایست به  این نکته نیز توجه داشته باشید که برای انتخاب کاشی آشپزخانه بهتر است با افراد خبره در این زمینه مشورت کنید. برای مثال در صورتی که از کاشی طرح دار برای آشپزخانه خود استفاده می کنید برای چینش آن ها در کنار یکدیگر می بایست توجه زیادی داشته باشید.

چرا کاشی آشپزخانه آرچی لرن؟

ما در آرچی لرن با کوتاه کردن چرخه تولید تا فروش و استفاده از تکنولوژی های روز علاوه بر افزایش کیفیت محصولات خروجی ، توانسته ایم با قیمتی بسیار پایین محصول خروجی را ارائه دهیم

Call Now Buttonمشاوره و خرید