قیمت و خرید کاشی بین کابینتی

قیمت و خرید کاشی بین کابینتی

بین کابینتی زیبا، زیبایی کابینت و آشپزخانه را دو چندان می کند

کاشی_بین_کابینتی

کاشی بین کابینتی با چه طرحی؟

قیمت و خرید کاشی بین کابینتی موجود در بازار پیچیده نیست، طرح های ثابت و مشخصی موجود است. شما انتخاب می کنید و سفارش می دهید. ولی در مجموعه آرچی لرن شما هر طرحی که بخواهید برایتان تولید می کنیم و نیازی نیست متراژ خرید کاشی بین کابینتی شما چند صد متر باشد. حتی برای یک آشپزخانه نقلی هم با طرح دلخواهتان تولید می کنیم.

خرید کاشی بین کابینتی با چه رنگی؟

رنگ سرامیک و کاشی سنتی بین کابینتی با توجه به کل فضا انتخاب می شود. منظور رنگ خود کابینتها، بدنه سقف و کف آشپزخانه اما به طور کلی رنگ های روشن بازتاب نور را بیشتر می کنند و باعث بزرگتر دیده شدن آشپزخانه می شوند و شاید برای آشپزخانه های کوچکتر مناسب باشد.

حال آنکه کاشی های تیره خاص و شیک است و معمولا فضای آشپزخانه را جذاب تر می کند.

ابعاد و نحوه اجرای کاشی بین کابینتی

ما همانطور که در طرح و رنگ تولید کاشی محدودیتی نداریم در ابعاد و انتخاب چیدمان کاشی نیز دستمان باز است. 10*10، 20*20 ، 30*30 ،60*30 ،90*30 سانتی متری و غیره. حتی تولید را با نوع اجرای شما منطبق میکنیم. چنانچه درز کاشی کالیبره بخواهید یا اینکه بخواهید به صورت صلیبی نصب کنید با تغییری کوچک در فرآیند تولید، اجرای شما را ساده تر، شیک تر و مقرون به صرفه تر می کنیم.

نکات فنی که باید قبل از قیمت و خرید کاشی بین کابینتی بدانید

مقاومت بالا در برابر حرارت

وقتی کاشی سرد و گرم می شود اگر کیفیت خوبی نداشته باشد ترک بر میدارد. به اصطلاح به کاشی شوک وارد می شود. کاشی درهنگام تولید باید تست مقاومت حرارتی را گذرانده باشد. حال آنکه به واسطه وجود اجاق گاز در آشپزخانه این امر اهمیت بیشتری پیدا می کند. البته به این موضوع توجه داشته باشید که کاشی نباید در معرض حرارت مستقیم قرار بگیرد حتی کاشی پرسلان.

مقاومت بالا در برابر ضربه

به علت وجود اجسام نوک تیز در آشپزخانه، حین شستشو یا جابجایی اجسام و پخت و پز ممکن است ضربه ای به کاشی ها وارد شود. اگر کیفیت لعاب سطح کاشی کم و دمای پخت آن پایین باشد لعاب پریدگی ایجاد می شود و منظره ای زشت ایجاد می کند. استفاده از لعاب مرغوب و دمای پخت 1050 درجه سانتی گراد محصولات ما خیال شما را از نظر کیفیت و قیمت راحت می کند.

مقاومت بالا در برابر شستشو

فضایی که کاشی بین کابینتی قرار دارد در معرض چربی و آلودگی است.کاشی این قسمت باید مقاومت دربرابر شستشو داشته باشد. شاید سوال پیش بیاید که همه کاشی ها به خاطر داشتن لعاب قابل شستشو هستند اما نکته مهم این است که که کیفیت و درجه پخت کاشی چه از نظر بدنه و چه لعاب در حدی باشد که در دراز مدت رنگ و روی آن تغییر نکند و جلوه و زیبایی خود را حفظ کند.

قیمت و خرید کاشی بین کابینتی سه بعدی

این مدل کاشی بین کابینتی بسیار خاص بوده، گاهی با ایجاد خطوط و نقوش روی کاشی های دو بعدی تصویری سه بعدی را ایجاد می کنیم. حال اینکه ما قدم را فراتر گذاشته و مدلی از کاشی را تولید کردیم که بیسکوئیت و بدنه آن سه بعدی است. یعنی کل کاشی دارای حجم است.

این نوع کاشی اگر نورپردازی شود با ایجاد سایه روشن فوق العاده جذاب خواهد بود.

نحوه سفارش از آرچی لرن

اگر طرحی مدنظرتان است از طریق واتس آپ 9153069688 98+ ارسال بفرمایید. در صورت نیاز عکسی از آشپزخانه تان هم ارسال کنید تا بهترین طرح و رنگ کاشی به شما پیشنهاد شود. ما در مجموعه مان خوشحال می شویم که در زیباتر کردن محیط زندگیتان کمکی کرده باشیم. مشاوره در انتخاب طرح و پیشنهادات کاملا رایگان است.

Call Now Buttonمشاوره و خرید