خرید کاشی سرامیک کف

قیمت و خرید کاشی سرامیک کف

خرید کاشی و سرامیک کف

کاشی_سرامیک_کف

مواردی که قبل از خرید سرامیک کف باید در نظر بگیریم

آگاهی از قیمت سرامیک کف کار سختی نیست اگر این مطلب را کامل بخوانید، کف به طور معمول در معرض ساییدگی، فشار و ضربه است، همچنین سرامیک کف با رطوبت تماس بیشتری نسبت به دیوارها دارد. در نتیجه باید مقاوت بالا، ضخامت بیشتر و جذب آب کمی داشته باشد. قبل از خرید کاشی سرامیک سنتی برای کف توجه به طرح، رنگ آمیزی، براقی و ماتی و سایز بسته به مکانی که قراراست استفاده شود حائز اهمیت است.

کاشی_سنتی_کف

خرید سرامیک کف چه طرح و رنگی خوبه

بسته به اینکه سرامیک کف را برای ساختمان با چه کاربری میخواهیم استفاده کنیم مثلا: رستوران، تجاری، مسکونی و اینکه طراحی محیط با چه سبکی از معماری کار شده و یا متراژ زیر پوشش چقدر است میشود طرح و رنگ را انتخاب کرد اما به صورت کلی:

طرح با طیف کرم

رنگ روشنی است که از ترکیب رنگهای آبی ،زرد ،قرمز،صورتی و سفید به دست می‌آید و جزء طیف رنگی خنثی تا گرم می باشد.

انعکاس نور خوبی دارد و فضا را بازتر و بزرگ تر نشان می دهد و برای خانه های کوچک می تواند مناسب باشد.

طرح با طیف قهوه ای

در رنگ‌ آمیزی سرامیک کف، قهوه ای با افزودن رنگ سیاه به نارنجی به دست می آید. مناسب برای پذیرایی وبه دلیل اینکه رنگی خنثی است به راحتی با انواع وسایل و دکوراسیون داخلی ست می شود و از این جهت طرفداران زیادی دارد.

طرح با طیف آبی

آبی یکی از سه رنگ اصلی است و از گذشته های دور جزء دسته رنگ های لاکچری محسوب می شده است. به دلیل حالت وقار و تمول به رنگ درباری شهرت دارد. رنگی سرد و آرامش بخش است و احساس پاکیزگی را منقل می کند و در عین حال هورمون ملاتونین را در بدن تنظیم و باعث بالا رفتن سطح هوشیاری و کارآیی مغز می شود. خرید سرامیک کف آبی مناسب برای پذیرایی، اتاق خواب و سرویس های بهداشتی.

خرید_سرامیک_کف

طرح با طیف قرمز

یکی از سه رنگ اصلی و مناسب برای منازل با دکوراسیون ایرانی سنتی، قرمز رنگ خاک رس نیز هست و حس گرما و صمیمیت را ایجاد می کند. خرید سرامیک کف قرمز برای اتاق نشیمن، آشپزخانه و پذیرایی گزینه خوبی است.

طرح با طیف طوسی

طوسی نیز مثل خیلی از رنگ ها طیف متنوعی را در بر می گیرد مثل خاکستری، دودی، زغالی، نقره‌ای و.. اما اگر فضایی امروزی، شیک ومدرن مد نظرتون هست، یکی از بهترینها برای خرید سرامیک کف محسوب می شود. به دلیل خنثی بودن به راحتی با هر دکوراسیونی ست می شود. در صورت کثیف شدن سطح نیز خیلی به چشم نمی آید.

طرح با طیف سبز

برای خرید سرامیک کف رنگی لوکس و بسیار زیباست. مناسب برای پذیرایی ولابی. رنگ سبز جزء رنگ های سرد محسوب می شود و به دلیل اینکه نماد عشق، توازن، آرامش و خانواده است در معماری فرهنگ های مختلف جایگاه ویژه ای دارد. طیف رنگ سبز بالاست و هر کدام زیبایی خود را دارد. یشمی، زمردی، کله غازی، لیمویی، زیتونی و…

طرح کاشی و سرامیک پذیرایی

پذیرایی هر خانه مهمترین بخش آن خانه است که به زیبایی آن باید توجه بسیاری داشته باشیم. سرامیک برای استفاده در کف منزل یکی از پرطرفدار ترین مصالح است. طرح کاشی و سرامیک پذیرایی معمولا ساده است و از رنگ های خنثی استفاده می شود تا خانه را بزرگ تر و دلباز تر نشان دهد.

ویژگی قابل توجه قبل از خرید سرامیک کف

از سرامیک به علت استحکام بیشتر و اینکه بدنه آن زیر پرس سنگین تری قرار می گیرد بیشتر برای کف و از کاشی در بدنه ها استفاده می شود. ولی کاشی تنوع و زیبایی بالایی دارد و اگر قصد خرید کاشی کف را دارید باید به این نکته توجه داشت که جذب آب پایین و بدنه محکمی داشته باشد یکی از گزینه ها کاشی پرسلان است که این ویژگی را دارد.

سرامیک_کف_سنتی

Call Now Buttonمشاوره و خرید