برج نیکا مشهد

پروژه ای که در حال مشاهده آن میباشید مربوط به طراحی و اجرای یک واحد مسکونی به متراژ 85 مترمربع در برج نیکا واقع در بلوار وکیل آباد مشهد می باشد که برای طراحی دکوراسیون داخلی به سبک مدرن  به طراحان گروه معماری آرچی لرن سپرده شده است.

ما در این مقاله سعی داریم تا با جزییات طراحی و اجرای این پروژه بیشتر آشنا شویم و مواردی را که برای آن در نظر گرفتیم را بررسی نماییم.

یکی از اولین مواردی که در تمامی پروژه های معماری و طراحی و اجراباید مشخص شود سبک و نوع کانسپت است که بیشتر ما در پروژه های طراحی دکوراسیون داخلی با آن آشنا هستیم ولی در تمامی فعالیت های حرفه ای معماری مشخص شدن نوع طراحی بسیار حائز اهمیت میباشد ، در همین راستا ما هم در اولین قدم و طی جلساتی که داشتیم سبک و کانسپت طراحی داخلی را مبتنی بر حال و هوایی مدرن و استفاده از رنگ های روشن و گرم انجام دهیم.

توجه به خواسته های کارفرما سرکار خانم حسینیان مبنی بر طراحی داخلی مدرن و شیک با سرعت بالا از ویژگی های گروه معماری بوده است که طراحی به مدت 3 روزو اجرا در زمان 10 روز کاری  صورت پذیرفت و در این پروژه نرم افزارهای تری دی مکس و ویری برای طراحی و با هدف نزدیک شدن به خواست کارفرما مورد استفاده قرار گرفته است.

 در این پروژه اهداف طراحی که شامل استفاده از رنگ اکلریک خاکستری برای پوشش تی وی وال  به عنوان یک متریال مدرن و ایجاد یم اکسنت وال مدرن و شیک ب برای فضای نشیمن و استفاده از قاب های چوبی برای پوشش دیوار پذیرایی و طراحی اشپزخانه به سبک مدرن است با ترکیب بندی مناسب  رنگ ها ، استفاده از متریال مدرن با توجه قیمت مناسب در طراحی تمامی فضاهای منزل در اولویت کار قرار گرفت .

A10003
A10004
A10005
A10006
A10007
A10008
A10009
A100010

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس